Biz Kimiz?

İstebuayakkabi.com ayakkabı üretiminde , 2 kuşaktır süregelen 40 yılı aşkın bir tecrübenin sonucu olarak 2014 yılında kuruldu.

Günlük üretim kapasitesi binlerce çifte kadar çıkabilen “İŞTE BU AYAKKABI”, kendi online ve offline platformlarındaki satışları dışında, yurtiçi ve yurtdışındaki çeşitli müşterilerine toptan satışlar yapmakta, sipariş üzerine çeşitli markalara özel üretimler gerçekleştirmekte ve hem Türkiye hem de diğer ülkelerde birçok farklı büyük online satış sitelerinde ürünlerini satışa sunmaktadır.

Şık ve Akıllı Alışverişin Adresi

İstebuayakkabi.com tasarım ve model ekibi, moda ve trendleri çok yakından takip edip, kendi bilgi ve tecrübesi ile her sezon en şık modellere imza atmaktadır.

Bu özel kreasyona ait ürünler, üretim merkezinden direkt olarak istebuayakkabi.com müşterilerine ulaştırılmaktadır. Bu da minimum maliyetler ve en uygun fiyatlarla , “en iyi fiyat garantisi”nin verildiği bir alışveriş demektir.

Bu yüzden istebuayakkabi.com’un mottosu ve logosunda “Şık ve Akıllı” yazmaktadır.

Online Alışverişte 1 Numara

İstebuayakkabi.com gerek ayakkabı alanında gerekse ortaklarının teknoloji tarafında sahip olduğu bilgi birikimi ile çok kısa sürede Türkiye’nin en çok tercih edilen ve ziyaret edilen kadın ayakkabı sitesi oldu.

İstebuayakkabi.com’un bu başarısı Facebook tarafından başarı hikayesi olarak kendi sayfasında yayınlanmıştır. facebook.com/business/success/istebuayakkabi

İŞTE BU AYAKKABI, kendi IT, Yazılım ve dijital pazarlama ekibine sahip olup, kendisine ait online satış yazılımını kullanmaktadır.

İşbirliği yaptığı yatırımcı ve partnerlerin tüm bu alanlarda uçtan uca destek vermektedir.

Mağazalaşma Süreci

E-Ticaret tarafındaki hızlı büyüme ve başarı ile birlikte müşterilerine daha yakın olabilmek ve ürünlerine dokunarak satın alma imkanı da sunabilmek için mağazalaşma süreci başlamıştır.

Son derece olumlu tepkiler alan mağaza konsepti ve tasarımı ile 1 yıl gibi kısa bir süre içerisinde Türkiye’nin en önemli AVM ve cadde lokasyonlarında, çoğu Franchise (bayi) olmak üzere 5 mağaza açılmıştır.

Yoğun bayilik talebinin bir sonucu olarak gerek yurtdışı gerekse yurtiçinde mağazalaşma süreci aynı hızla ve aynı titizlikle devam edecektir.

Marka Yüzümüz Emina Jahovic Sandal

Türkiye ve özellikle Balkanlar’ın en popüler ve en şık isimlerinden pop müzik sanatçısı Emina Jahovic Sandal (eminanetwork.com) istebuayakkabi.com’un marka yüzü olmuştur.

Emina Sandal ile yapılan ilkbahar/yaz sezonumuzun kreasyonuna ait çekimler ise dünyanın en önemli celebrity fotoğraf sanatçısı Cem Talu (cemtalu.com) tarafından gerçekleştirilmiştir.